• home
  • SiteMap
  • RSS

بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری صنعت برق ایران در راه است


نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد.
فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران برای نخستین بار به صورت همزمان و در فاصله زمانی 15 الی 18 آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهند شد.
کیومرث جلیلیان دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های صنعت آب و برق با بیان اینکه این دو نمایشگاه برای نخستین بار قرار است به صورت همزمان برگزار شود، گفت: این دوره از نمایشگاه از حساسیت های زیادی برخوردار است و برای برگزاری این نمایشگاه تاکنون چندین کمیته تخصصی با حضور معاونت های صنعت آب و برق، مدیران کل و کارشناسان مربوطه وزارت نیرو و همچنین نمایندگان بخش خصوصی تشکیل شده و تدابیر لازم در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این دوره از نمایشگاه اندیشیده شده است.
در ادامه مهندس علی ابراهیم زاده مدیرعامل شرکت راهکار تجارت مجری برگزاری این دو نمایشگاه ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص فرایندهای اجرایی برگزاری اعلام کرد ثبت نام برای حضور در این دو نمایشگاه به زودی آغاز خواهد شد و علاقمندان میتوانند از طریق مراجعه به وب سایت های تخصصی این دو نمایشگاه به آدرس های www.elecshow.ir (نمایشگاه صنعت برق) و www.watex.ir (نمایشگاه صنعت آب) و یا تلفن های ستاد برگزاری 42917000-021 ( 30 خط) نسبت به ثبت نام در نمایشگاه اقدام نمایند. وی افزود علیرغم اینکه هنوز ثبت نام در این دو نمایشگاه به صورت رسمی آغاز نشده است اما تا این تاریخ بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی جهت ثبت نام در این نمایشگاه ها اعلام آمادگی کرده اند.